For_FuN_ napisał(a):

|
Ale zdajesz sobie sprawę że pewnie 90% składu odejdzie? Podstawowy powód to nie będzie nas stać na pensje ekstraklasowe(minus kilkanaście mln zł w budżecie), nie będą chcieli grać w Iszej lidze, sami będziemy mieli inny plan na budowanie zespołu.
|
Gdzie te niby 90% składu znajdzie miejsce w ekstraklasie? Ktoś zechce Rina Żukowa Kuveljicia Skvarkę Hugiego?