Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1175
Stary 16.05.2022, 06:34
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Ale zdajesz sobie sprawę że pewnie 90% składu odejdzie? Podstawowy powód to nie będzie nas stać na pensje ekstraklasowe(minus kilkanaście mln zł w budżecie), nie będą chcieli grać w Iszej lidze, sami będziemy mieli inny plan na budowanie zespołu.
Gdzie te niby 90% składu znajdzie miejsce w ekstraklasie? Ktoś zechce Rina Żukowa Kuveljicia Skvarkę Hugiego?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując