|
O ile nie dojdzie do jakiś zmian właścicielskich, to Brzęczek zostanie na kolejny sezon. I w sumie ok, zobaczymy co z tego wyjdzie, jak będzie mieć drużynę od początku.
Z kadrą gorzej. Ci lepsi (Colley, Poletanovic, Fernandez) nie będą chcieli grać w 2 lidze i ze zmniejszonymi kontraktami. Więc to nie jest kwestia, kogo my byśmy chcieli, tylko kto będzie chciał zostać.
Jedyny plus, że będzie można łatwo pożegnać Skvarkę, Klimenta i innych ananasów.
|