PAWEŁ napisał(a):

Ja cię proszę nie rób z ludzi idiotów.
Wszyscy wiedza kto pociąga za sznurki. A to był tylko słup.
|
Nie wszyscy. Np. ja nie wiem, serek.c2 chyba też.
Myślę że kilka osób udaje że coś wie, kiedy w rzeczywistości po prostu plotkują.
czerepach - wiem że nie jesteś zbyt bystry, ale to był sarkazm.
Nie muszę zmieniać frontu bo w odróżnieniu od sporej części ułomów na tym forum na żadnym nie jestem. Widzę to co zrobiono dobrze i to co źle i nie potrzebuję kozła ofiarnego. Chuja wiecie kto za co odpowiadał i co robił ale już wybraliście sobie winnego. A ja nie będę w tym uczestniczył. Jaśniej się chyba nie da.