|
Jeśli dla Kuby żadną nauką odnośnie zarządzania klubem nie jest obecna tragiczna sportowo sytuacja Wisły, to Brzęczek na stanowisku dyrektorskim tego w moim przekonaniu nie rozwiązuje. Albo budujemy klub na zdrowych zasadach sięgając po kompetentnych ludzi, albo bawimy się dalej w wymyślanie koła na nowo i jakieś abstrakcyjne projekty pt. "krakowska piłka" czy inne czecho-slowackie pierd.oletto.
|