czaro napisał(a):

|
Zgadzam się, ale to już pytanie nie do mnie, a do Jakuba Błaszczykowskiego. Wyraźnie napisałem: w obecnym układzie. Z Brzęczkiem Błaszczykowski przynajmniej się liczy, słucha go itd. To jest główny argument, żeby takie rozwiązanie hipotetycznie rozważać.
|
Wolałbym jakieś rozwiązanie w stylu Kuba orientuje się, że są rzeczy, na których trzeba się znać, a on na nich się nie zna, więc szuka ludzi, którzy się na nich znają albo pozwala innym znaleźć ludzi, którzy się na nich znają i się nie wpier*ala.