Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 15.05.2022, 19:45
Przykro się na to patrzyło. Mimo że kilka dobrych kolejek temu pisałem, że nie ma żadnych przesłanek, żebyśmy byli w stanie wygrać kilka spotkań, bo my po prostu nie umiemy budować akcji, a na domiar złego nie jesteśmy w stanie się zespołowo bronić, przez co seriami tracimy bramki, to naiwnie wierzyłem, że jakimś cudem się utrzymamy. Podstaw ku temu realnie jednak nie było.

Przerażające dla mnie jest to, jak nam właściciele rozmontowali drużynę. Ani trzonu zespołu, ani dającej nadzieję młodzieży - mimo prób forowania kolejnych gagatków. Sam spadek to już jest jakaś abstrakcja, czego nawet komentatorzy zdają się nie rozumieć. Gorzej, że są realne przesłanki, że my będąc w tej dupie już zaczęliśmy się w niej urządzać. To nie przypadek, że wygraliśmy jeden mecz za Brzeczka. Zaryzykuje stwierdzenie, że taktycznie i mentalnie byliśmy najbardziej upośledzonym zespołem w tej lidze.
Odpowiedz cytując