aNouc napisał(a):

|
Twitter to wciąż najmniej popularny portal społecznościowy w Polsce, a profil Wisły posiada najmniejsza liczbę obserwujących (w porównaniu z Instagramem czy Facebookiem), dlatego będę wrzucał. Bo to nie działa na zasadzie, że jak ktoś będzie chciał, to wejdzie. Skoro nigdy nie wchodził. Ale teraz może zacznie to robić.
|
Wrzucaj wrzucaj.
Nie wszyscy maja czas jeszcze latać po twitterowych kontach tych przegrywów.