|
Widzew akurat po 8 latach, ale po degradacji do 4. ligi, a póki co robią wszystko żeby NIE awansować.
Polonia? Degradacja i nie widać ich na horyzoncie.
Katowice balansują na granicy 1/2 liga.
ŁKS z Arką też nieumiejętnie walczą o awans...
W naszym wypadku tak kolorowo nie będzie
|