Elendil napisał(a):

|
Jak nie zmienią zarządu i nie zatrudnią ludzi, którzy znają się na rzeczy, to czeka nas marazm, a za 2-3 lata granie w II lidze. Czyli w zasadzie powtórka z rozrywki.
|
Nie zmienią, bo Błaszczykowski nie ufa obcym ludziom, a Bałaziński i ten koleżka z Orlenu to są dodatki środowiskowo-polityczne.
Mogą zapowiedzieć hard reset i wziąć Pasiecznego 2.0. Skończy się podobnie, zaczną mu się wtrącać i robić po swojemu, sam odejdzie albo zrzucą na niego odpowiedzialność za porażkę.