Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1159
Stary 15.05.2022, 19:25
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Jak nie zmienią zarządu i nie zatrudnią ludzi, którzy znają się na rzeczy, to czeka nas marazm, a za 2-3 lata granie w II lidze. Czyli w zasadzie powtórka z rozrywki.
Nie zmienią, bo Błaszczykowski nie ufa obcym ludziom, a Bałaziński i ten koleżka z Orlenu to są dodatki środowiskowo-polityczne.

Mogą zapowiedzieć hard reset i wziąć Pasiecznego 2.0. Skończy się podobnie, zaczną mu się wtrącać i robić po swojemu, sam odejdzie albo zrzucą na niego odpowiedzialność za porażkę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując