aNouc napisał(a):

|
Rekordowa w historii klubu liczba sponsorów (największe zyski)
|
Którymi są praktycznie sami kibice Wisły plus Orlen Oil, prawdopodobnie uwarunkowany także kwestiami polityczno-lokalnymi.
Cytat:
|
największe zyski z dnia meczowego
|
Czyli kibice, którzy pompowali kasę m.in. w bilety wirtualne, karnety wirtualne, podniesione do chorych w relacji cena-jakość wysokości.
Cytat:
|
100% skyboxów sprzedanych
|
Czyli kibice.
Cytat:
|
największe zyski ze sklepu klubowego
|
Czyli kibice.
Ostatnio tylko rolowanie długów, tzn, spłacanie bieżących długów kosztem zaciągania nowych.
Cytat:
|
brak wypadających trupów z szafy
|
Jak afera z Hallem, afera z Hyballą, kompromitacja z Grabowskim, kompromitacja z Forbesem, kompromitacja z Pasiecznym, kompromitacja z Obidzińskim, kompromitacja z "tylko 4 trenerami na liście płac" itp., itd.
Cytat:
|
ogólny spokój wokół klubu..
|
Przejawiający się tym, że nawet jak każdy kibic widział, że jest źle, to w klubie spokojnie czekali, że od następnej kolejki to wreszcie się rozkręci.
Cytat:
|
także były pieniądze na walkę o miejsca 4-7. A tutaj 1 liga..
|
Przypadek? Nie sądzę.