Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1153
Stary 15.05.2022, 18:49
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Rekordowa w historii klubu liczba sponsorów (największe zyski), największe zyski z dnia meczowego, 100% skyboxów sprzedanych, największe zyski ze sklepu klubowego, spłacanie długów, brak wypadających trupów z szafy, ogólny spokój wokół klubu.. także były pieniądze na walkę o miejsca 4-7. A tutaj 1 liga..


info od grup kibicowskich Wisły - dziś o godz. 22:30 zbiórka pod trybuną C
Spokój wokół klubu jest względny, bo ja na tt Królewskiego, w publikacjach Jażdżyńskiego, awanturach Błaszczykowskiego z trenerami, prezesami i sędziami dostrzegłem jednak sporo złego zamieszania wokół klubu.

Królewski na początku sezonu pisał o potencjale na pewne utrzymanie, a nie 4-7.

Te przychody niech ktoś ogarnięty potwierdzi i umieści w kontekście całych finansów.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując