|
Kurcze, z drugiej strony jak się popatrzy na to jak to wyglądało przed sezonem - zatrudnienie trenera z sukcesami, dyrektora sportowego, Orlen jako sponsor - to jest nieprawdopodobne, co tu się odjebało. To wielowymiarowa katastrofa i nawet nie umiem powiedzieć, co było konkretną przyczyną. Raczej złożyło się na to sto rożnych czynników. Bo my nie tylko spadamy. My z tej ligi lecimy z hukiem i zasłużenie, w zasadzie nawet nie próbując walczyć.
|