Wyświetl pojedynczy post
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1148
Stary 15.05.2022, 18:39
Łatwo teraz mówić, ale to co mówiło 90% forum przed startem rundy.

Wystarczyłby ŚREDNI kopacz w napadzie, i byśmy na pewno mieli parę pkt więcej przed tą kolejką.

I nie byłoby takiego ciśnienia.

Od początku rundy było widać, że nie ma kto strzelać i z każdą kolejką uciekały punkty.

JEDEN średni zawodnik ...
Odpowiedz cytując