|
Łatwo teraz mówić, ale to co mówiło 90% forum przed startem rundy.
Wystarczyłby ŚREDNI kopacz w napadzie, i byśmy na pewno mieli parę pkt więcej przed tą kolejką.
I nie byłoby takiego ciśnienia.
Od początku rundy było widać, że nie ma kto strzelać i z każdą kolejką uciekały punkty.
JEDEN średni zawodnik ...
|