|
Chciałbym coś napisać ale nie mam jak to wyrazić.
Reset musi musi być. Jak najszybciej przewietrzyć kadrę, zbilansować budżet, znaleźć zawodników którzy cokolwiek w 1 lidze będą rokować.
Fachowców od pionu sportowego.
I tak można wymieniać do jutra ...
Ja wierzę, że coś nastąpi, bo coś nastąpić musi.
Wyciągnąć wnioski, nie popełnić 4 sezon tych samych błędów.
|