Martineq napisał(a):

|
Piłkarze grali na swoją miarę. To w pierwszej kolejnosci wina debili w zarządzie.
|
Wiem że teraz jest moda jechać po zarządzie, ale koniec końców to piłkarze wychodzą na boisku i w meczu ostatniej szansy z grającym o nic Radomiakiem potrafią prze.......ić z 0:2 na 4:2. Wstyd.