Wyświetl pojedynczy post
pi0tr3k94
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1137
Stary 15.05.2022, 18:26
Martineq napisał(a):Wyświetl post
Piłkarze grali na swoją miarę. To w pierwszej kolejnosci wina debili w zarządzie.
Wiem że teraz jest moda jechać po zarządzie, ale koniec końców to piłkarze wychodzą na boisku i w meczu ostatniej szansy z grającym o nic Radomiakiem potrafią prze.......ić z 0:2 na 4:2. Wstyd.
Odpowiedz cytując