Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 15.05.2022, 18:23
W ostatnich dniach sprzeczano się tu o wiele, a prawda jest taka, że winni spadku nie są sędziowie, inne drużyny, które nie zagrały pod Wisłę, ani też kibice, którzy wyrażali poparcie dla tego czy innego zarządu albo nie wierzyli w spadek.

Winni spadku są piłkarze i trenerzy (tak, mimo wszystko obaj) oraz zarząd i właściciele. Sprzeczać można się tylko, kto bardziej i w jakim zakresie.

W tym rozdaniu właścicielskim nie widzę odbudowy Wisły. Może w najbliższych latach uda się awansować, spaść, a potem znów będzie można myśleć o awansie, ale odbudowy ekstraklasowej Wisły na ten moment nie widzę.

Nie widzę też zmiany właścicielskiej, bo trio zostało chyba zaakceptowane przez szeroko pojęte otoczenie, a SA zostało organizacyjnie połączone z TS. Nikt się nie właduje na taką minę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując