wolfy napisał(a):

|
Skończcie z tym Wujem, bo to nie było i nie jest zabawne. Nad Gulą wszyscy cmokali jaki to super trener, Brzęczka się nie szanuje mimo że CV i wynikami wciąga Słowaka nosem.
|
No wciągnął go nosem wygrał 1 z 14 meczów i zanotował spadek do 1 ligi
