Temat
:
Walka o utrzymanie
Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
11
15.05.2022, 18:19
pi0tr3k94
napisał(a):
Stadion na Warte powinien być pełen a nasi "piłkarze" powinni usłyszeć co sądzimy na ich temat.
Piłkarze grali na swoją miarę. To w pierwszej kolejnosci wina debili w zarządzie.
Martineq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Martineq
Znajdź inne posty napisane przez Martineq