serek.c2 napisał(a):

|
Jeśli mamy się utrzymać, trzeba trzymać kciuki dzisiaj za to, by Stal urwała punkty Śląskowi. Płock za tydzień rozłoży nogi przed Mielcem, to pewne, a Górnik może jednak ze Śląskiem powalczyć.
|
Zaoferować odpowiednią premię i zagrają na maksa;-)
No ale najpierw to my musimy dziś wygrać.