Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

no to ostatni raz wielowariantowo , póki co w Mielcu po 10 minutach 0:0
przy remisie w w/w meczu
musimy wygrać oba mecze + liczyć że śląsk co najwyżej zremisuje z zabrzem
przy zwyciestwie stali
wystarczą nam 4pkt o ile śląsk przegra z zabrzem
jeśli zremisuje z zabrzem , to nie zaleznie od wyniku w mielcu musimy wygrac oba mecze
przy zwycistwie śląska
musimy wygrać oba mecze + liczyć że stal przegra z płockiem
gołym okiem widać że szanse matematyczne jeszcze są zawsze ale najlepsza opcja to wygrana stali , potem remis , najgorzej wygrana ślaska
|
Mam odmienne zdanie, najgorzej remis, najlepiej wygrana slaska, ale wszystko rozbija się o to w co kto wierzy. Ja bardziej wierzę w Wiśle Płock która gra u siebie że Stalą niż w Górnika który gra na wyjeździe że Śląskiem. Uważam że Śląsk jest lepszą drużyna niż Stal a Płock lepsza niż górnik do tego dochodzi to że Śląsk u siebie a stał wyjazd. Większe szanse widze w Płocku.
Oczywiście wszystko to przy założeniu że nasi będą w stanie wygrać oba mecze co też jest bardzo wątpliwe. Generalnie 5procent to właściwa ocena szans na ten moment