Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2310
Stary 15.05.2022, 11:57
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
no to ostatni raz wielowariantowo , póki co w Mielcu po 10 minutach 0:0

przy remisie w w/w meczu

musimy wygrać oba mecze + liczyć że śląsk co najwyżej zremisuje z zabrzem

przy zwyciestwie stali

wystarczą nam 4pkt o ile śląsk przegra z zabrzem
jeśli zremisuje z zabrzem , to nie zaleznie od wyniku w mielcu musimy wygrac oba mecze

przy zwycistwie śląska

musimy wygrać oba mecze + liczyć że stal przegra z płockiem


gołym okiem widać że szanse matematyczne jeszcze są zawsze ale najlepsza opcja to wygrana stali , potem remis , najgorzej wygrana ślaska
Mam odmienne zdanie, najgorzej remis, najlepiej wygrana slaska, ale wszystko rozbija się o to w co kto wierzy. Ja bardziej wierzę w Wiśle Płock która gra u siebie że Stalą niż w Górnika który gra na wyjeździe że Śląskiem. Uważam że Śląsk jest lepszą drużyna niż Stal a Płock lepsza niż górnik do tego dochodzi to że Śląsk u siebie a stał wyjazd. Większe szanse widze w Płocku.

Oczywiście wszystko to przy założeniu że nasi będą w stanie wygrać oba mecze co też jest bardzo wątpliwe. Generalnie 5procent to właściwa ocena szans na ten moment
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 15.05.2022 o godz. 12:03.
Odpowiedz cytując