nero napisał(a):

|
Jedyne brednie jakie możemy przeczytać to te Twoje "potem liczyć że Płock wróci na ostatnią kolejkę do normalnego grania i pomogą może ze względu na Sobola i Brzeczka."
|
Nie, to są dywagacje, może tak być, może nie być pozostało nam na to liczyc, uważasz, że to się nie wydarzy to wydupcaj z tego tematu bo dla ciebie walka o utrzymanie się skończyła bo Wisła prócz tego że musi są wygrywac to musi tez liczyć na innych. Natomiast nie popieraj swoich ....... klamstwami tym że w Płocku było kilkudziesięciu trenerow na przełomie kilku lat a w rzeczywistości w ostatnich 10 latach było 8 trenerów.