Gunner1906 napisał(a):

|
Wystarczy że będzie się im chciało, nie trzeba za nikogo umierać ignorancie. Natomiast na przyszłość nie wypisuj bredni aby popierać swoją tezę licząc że ktoś czegoś nie sprawdzi, stąd się właśnie bierze to co napisałeś ,,ktoś napisze jedna brednie, a kolejni powielają"
|
Jedyne brednie jakie możemy przeczytać to te Twoje
"potem liczyć że Płock wróci na ostatnią kolejkę do normalnego grania i pomogą może ze względu na Sobola i Brzeczka."