Gunner1906 napisał(a):

|
liczyć że Płock wróci na ostatnią kolejkę do normalnego grania i pomogą może ze względu na Sobola i Brzeczka.
|
Z nami zagrali ostatni dobry mecz, a później już wakacje. Co prawda bawali się w głupie rozgrywanie akcji od bramkarza, a my jak frajerzy nie potrafiliśmy ich za to ukarać, ale też pamiętam, że przebiegli w tym meczu ponad 125km, co jest mega wynikiem jak na ekstraklape.