|
4 punkty dadzą nam utrzymanie jeśli Śląsk przegra oba mecze z Górnikiem i Stała
6 punktów da utrzymanie jeśli Stal przegra ze Śląskiem i Płockiem lub jeśli Śląsk zdobędzie maks dwa punkty
Ciężko stwierdzić co jest najlepsze w tym meczu, chyba bym wolał żeby Stał przegrała i potem liczyć że Płock wróci na ostatnią kolejkę do normalnego grania i pomogą może ze względu na Sobola i Brzeczka. Pytanie czy nasi mogą wygrać dwa mecze? Generalnie sytuacja mocno beznadziejna
|