Temat
:
Walka o utrzymanie
Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline
#
1096
14.05.2022, 23:06
Jeszcze nie spadliśmy i nadzieję umiera ostatnia;-)
Jak myślicie, jakie rozstrzygnięcie w jutrzejszym meczu Stali ze Śląskiem byłoby dla nas najlepsze. Chyba jednak zwycięstwo gospodarzy lub remis.
Kris Dee
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kris Dee
Znajdź inne posty napisane przez Kris Dee