|
W mojej ocenie lepsza bylaby porazka Stali. Slask ma bardziej doswiadczonych pilkarzy, u siebie z Gornikiem dadza rade. Z drugiej strony w Plocku wakacje w pelni...
Moze jutro Radomiak zakonczy temat, no bo ilez mozna sie tak slizgac, jak my ostatnio (a mimo wszystko serce wierzy).
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|