|
Mogiel chyba liczył 6%
Śląsk jutro gra ze Stalą, a w ostatniej z Górnikiem Zabrze u siebie.
Stal, jeśli przegra ze Śląskiem to ostatni mecz gra na wyjeździe w Płocku.
Stal musi dwa razy przegrać albo Śląsk dwa razy nie wygrać.
Niestety te zdarzenia są rozłączne, tj. jutro zostanie tylko jedna opcja.
Co więcej my musimy zdobyć 6 punktów, a dwóch meczy nie strzeliliśmy gola.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 14.05.2022 o godz. 20:10.
|