Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1088
Stary 14.05.2022, 19:46
RAF napisał(a):Wyświetl post
Wyciągnięcie wniosków to jedno natomiast finansowe możliwości utrzymania Klubu to drugie. I nie wiem czy trio je ma. Wisła bez Ektraklasy to Wisła bez pieniędzy z Canal+ i z dnia meczowego. Wisła bez Ekstraklasy to jeszcze mniejsza wartość marketingowa. A trzeba jeszcze pamiętać ze po spadku długi nie znikną. Ja się obawiam ze dla nas spadek z ligi to nie jest katharsis tylko koniec.
Może tak być. Ale po Marzenie spadek to był pewny koniec, teraz zobaczymy. To na pewno nie wyjdzie nam na zdrowie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując