RAF napisał(a):

|
Wyciągnięcie wniosków to jedno natomiast finansowe możliwości utrzymania Klubu to drugie. I nie wiem czy trio je ma. Wisła bez Ektraklasy to Wisła bez pieniędzy z Canal+ i z dnia meczowego. Wisła bez Ekstraklasy to jeszcze mniejsza wartość marketingowa. A trzeba jeszcze pamiętać ze po spadku długi nie znikną. Ja się obawiam ze dla nas spadek z ligi to nie jest katharsis tylko koniec.
|
Może tak być. Ale po Marzenie spadek to był pewny koniec, teraz zobaczymy. To na pewno nie wyjdzie nam na zdrowie.