|
Nie chce mi się wierzyć w nasze 2 wygrane, ale niech będzie:
- Stali wystarczy 1 punkt w 2 meczach.
- Śląsk musi zdobyć 3 (przy naszych 6) lub 1 (przy naszych 4). Więc mimo wszystko lepiej jakby jutro Stal wygrała.
Jeszcze dodając: w ostatniej kolejce WKS gra z Górnikiem u siebie, Stal w Płocku. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby Górnikowi albo Płockowi chciało się bardziej.
Nasze szanse na utrzymanie wg mnie to jakieś... 5%?
Ostatnio edytowane przez Elendil : 14.05.2022 o godz. 19:19.
|