Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1082
Stary 14.05.2022, 19:07
RAF napisał(a):Wyświetl post
Wolfy - ja dokładnie mówię o tym co Ty. O błędach w zarządzaniu, kierowaniu Klubem itd. To ze obecna Wisła jest sportowo słaba to pełna zgoda.
Jesteśmy słabi sportowo, bo jesteśmy słabi organizacyjnie. Jesteśmy słabi organizacyjnie, bo trio jako jedyni chętni przejęli tylko nazwę i kilku takich sobie piłkarzy. Klub wydmuszkę. Budowa pionu sportowego nie udała się.

Błędy - tak, dużo ich było. Ale Wisła upadła o przed trio.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując