RAF napisał(a):

|
Wolfy - ja dokładnie mówię o tym co Ty. O błędach w zarządzaniu, kierowaniu Klubem itd. To ze obecna Wisła jest sportowo słaba to pełna zgoda.
|
Jesteśmy słabi sportowo, bo jesteśmy słabi organizacyjnie. Jesteśmy słabi organizacyjnie, bo trio jako jedyni chętni przejęli tylko nazwę i kilku takich sobie piłkarzy. Klub wydmuszkę. Budowa pionu sportowego nie udała się.
Błędy - tak, dużo ich było. Ale Wisła upadła o przed trio.