wolfy napisał(a):

|
Budżet nie gra, muszą być jeszcze ludzie którzy są w stanie pieniądze wydać. W Wiśle nie było.
|
Nie no, akurat wydać to oni potrafili sporo.
Może i bez sensu wydawali, ale za to ile!
Najważniejsze, żeby wzięli to na klatę. Jutro przejdą od etapu sprawdzania jakie budżety mają inne kluby I-ligowe do sprawdzania jaki my możemy mieć. A potem twardy reset i za już dwa-trzy miesiące zaczniemy budować od nowa. Wagony się już grzeją.