JudasPriest napisał(a):

Ale o czym ty chłopie pierrdolisz Jaki mamy budżet, ile wydaliśmy ma Fazlagicia?
|
Budżet nie gra, muszą być jeszcze ludzie którzy są w stanie pieniądze wydać. W Wiśle nie było.
RAF - ja pisałem co robimy źle, ludzie tutaj - że taka firma jak Wisła Kraków nie może spaść. Problem w tym że to jest wielkość urojona. U nas trzeba było od zera zbudować wszystko i spłacać jednocześnie długi, a Ty reagujesz jakbyśmy byli potentatem ligowym którego trio spuściło z ligi.