Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1070
Stary 14.05.2022, 18:39
RAF napisał(a):Wyświetl post
Brawo dla włodarzy Klubem. Co wyście do k.. nędzy zrobili z Wisłą Kraków.
Nie wiem, geniuszu - uratowali przed bankructwem i upadkiem? Rzygam już tym odklejeniem - Wisła Kraków to aktualnie żadna marka sportowo, a piszesz jakby Bayern spadł z Bundesligi.
Wisła Kraków to kiedyś mocny klub który przez lata służył za pralnię brudnych pieniędzy gangom narkotykowym a teraz z nowymi włodarzami odbudowuje się niemal od zera.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując