Temat
:
Dlaczego? Czyli anatomia klęski
Wyświetl pojedynczy post
ReMix
Senior Member
Od: 07.2014
Offline
#
277
14.05.2022, 17:43
Obawiam sie, ze po ewentualnym spadku zadnej refleksji na gorze nie bedzie..
ReMix
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ReMix
Znajdź inne posty napisane przez ReMix