|
też nie jestem w stanie ogarnąć, jak Płock mógł nam władować 4 bramki. Jasne, grał Sadlok i Ring, zamiast Colleya i Hanuska, no ale...
Cały ten sezon pokazuje dobitnie, że do ekstraklasy się (poza aspektem kibicowskim) nie nadajemy. Całkiem możliwe, że ostatecznie potwierdzi to Radomiak.
|