silver03 napisał(a):

|
Jakby miał spekulować to postawiłbym na remis z Radomiakiem i korzystne dla nas rozstrzygnięcia pozostałych meczów. Wtedy nastąpi zbiorowa mobilizacja wśród kibiców i dumnie stawimy się w jakieś 25-28k na stadionie. A później Wisła zrobi to co zawsze lubi robić...
|
Czyli 0-1 po walce?
Mimo wszystko liczę, że psim swędem wygramy w Radomiu.
Oczywiście do siatki trafi Frydrych po strzale z 30 metrów i dwóch rykoszetach w 96 minucie meczu.