Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1056
Stary 13.05.2022, 08:04
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Jakby miał spekulować to postawiłbym na remis z Radomiakiem i korzystne dla nas rozstrzygnięcia pozostałych meczów. Wtedy nastąpi zbiorowa mobilizacja wśród kibiców i dumnie stawimy się w jakieś 25-28k na stadionie. A później Wisła zrobi to co zawsze lubi robić...
Czyli 0-1 po walce?

Mimo wszystko liczę, że psim swędem wygramy w Radomiu.

Oczywiście do siatki trafi Frydrych po strzale z 30 metrów i dwóch rykoszetach w 96 minucie meczu.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując