Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1055
Stary 12.05.2022, 18:49
kbr napisał(a):Wyświetl post
Panowie, przegrana z Radomiakiem oznacza nasz definitywny spadek. Bez względu na wyniki Lubina, Niecieczy i małe tabele. A wg mnie to jest najbardziej realny scenariusz. Mecz z Wartą będzie meczem o pietruszkę.
Jakby miał spekulować to postawiłbym na remis z Radomiakiem i korzystne dla nas rozstrzygnięcia pozostałych meczów. Wtedy nastąpi zbiorowa mobilizacja wśród kibiców i dumnie stawimy się w jakieś 25-28k na stadionie. A później Wisła zrobi to co zawsze lubi robić...
Odpowiedz cytując