Po spadku rozwiążą umowę z Enisem. Jasne, szkoda pół bańki euro, ale z drugiej strony i tak w życiu byśmy go nie sprzedali, a tylko ciągnąłby co miesiąc kasę.
Na pierwszej stronie tematu rozważania o Lewandowskim z I ligi. Myślę, że to dobra okazja, żeby wrócił do tej I ligi i ponownie zdobył tytuł króla strzelców
