Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89778
Stary 12.05.2022, 13:02
Po spadku rozwiążą umowę z Enisem. Jasne, szkoda pół bańki euro, ale z drugiej strony i tak w życiu byśmy go nie sprzedali, a tylko ciągnąłby co miesiąc kasę.

Na pierwszej stronie tematu rozważania o Lewandowskim z I ligi. Myślę, że to dobra okazja, żeby wrócił do tej I ligi i ponownie zdobył tytuł króla strzelców
Odpowiedz cytując