bódyń napisał(a):

Hyballa to byl najwiekszy blad Wisly. Zajechal zawodnikow, wywalil dobrych (Abramowicz).
Gosc bez pomyslu i jeszcze chory umyslowo. Do tej pory odwiedzil pare klubow. czlowiek porazka
Potem przyszedl Gula. Za jego kadencji transfery co malo mozliwe staly sie jeszcze gorsze. A jakis lewy deal to z Fazlagicem. no i mamy sklad ktory by nam zapewnil srodek tabeli w I ldize.
|
Jasne Abramowicz dobry, Silwa dobry, Janicki dobry , wszyscy dobrzy jak od nas odejdą.
W zajechanie już pisałem kto może uwierzyć. W pierwszych 11 meczach Hyballa miał 1,63 punktu na mecz. Niezły wynik jak na chłopa bez pomysłu. 12 meczem było Podbeskidzie więc niech nikt nie pyta dlaczego liczę pierwsze 11.
Tłumaczenie kupy prezentowanej na boisku transferami to taka sama brednia jak zajechanie przez Hyballe. Manu zaczął ładnie ale za chwile będzie jak reszta, bez jaj bez wiary, łby zwieszone. Transferami nic się tu nie zmieni...