Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 12.05.2022, 10:57
Hybala miał świetny pomysł na Wisłę - czytaj do zrealizowania na tu i teraz. Po jego zwolnieniu trzeba było ściągnąć kolejnego który by grał podobną piłkę.
Za czasów Hybali młodzi poczynili spory postęp, Gula ich cofnął w rozwoju a Brzęczek nie ma czasu na eksperymenty.

Jak chcieli grać ładną piłkę to powinni byli skołować kilka milionów euro na transfery. Nie było - to trzeba było postawić na wyrachowaną piłkę i lać szerokim strumieniem na estetów. A tak ani nie gramy ładnie, ani nie punktujemy, jesteśmy w dupie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując