|
Jeżeli Raków wygra to dlatego że są dobrze poukładaną drużyną która nieprzypadkowo zdobyła drugi raz z rzędu Puchar Polski i walczy o mistrzostwo, a Zagłębie to taka sama parodia jak my. Gdzie tu spisek?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|