@up Zapytaj krakusa, kto jego zdaniem jest największym szkodnikiem w historii Wisły
A tak na poważnie to już nawet nie jest śmieszne. To pieprznie przypomina trochę dyrdymały z końca kadecji sarapaty. Ciekaw jest co tak szczerze trio myśli teraz o sobie. Czy przynajmniej przed sobą zdają sobie sprawę jak bardzo zawiedli.