Różnica między tą Saletrą czy jak się tam nazywa z Seria A a między nami jest taka , że oni zagrali ch... 18 meczów na 36 rozegranych kolejek. My zagraliśmy póki co 32 ch... mecze na 32 kolejki i łudzimy się , ze akurat w tych 2 ostatnich będzie renesans formy
oczywiście , że takie rzeczy się zdarzają w piłce co jest moją jedyną nadzieją ale szczęściu trzeba też pomóc. "Saletra" widocznie szczęściu wydatnie pomogła a my ciągle liczyliśmy na szczęście... a i na Terminarz oczywiście.
No chyba, że włosi mieli jeszcze lepszy terminarz od Nas to wtedy zagadka ich dobrej formy rozwiązana
