Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1034
Stary 10.05.2022, 12:12
ja po pogromie Radomiaka pisalem juz ze Zaglebie sie wypisalo ze spadku juz

szanse to mamy conajwyzej ślaska wyprzedzic , ale on musi zdobyc 0-2 pkt
Odpowiedz cytując