Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
chyba wazna jest ew. tabela my - słask - BBT
|
Tylko w małej tabeli z Łęczną mamy jakieś szanse. W pozostałych dramat.
Karherop napisał(a):

|
Rozważania że Śląsk przegra 2 mecze są dość zabawne w obliczu tego że gra jeszcze mecze za Stala Mielec oraz z Górnikiem "oddam punkty za free" Zabrze.
|
Procenty masz u Mogiela. Ja tu wyliczyłem co się musi stać by 4 punkty wystarczyły.