MaLk napisał(a):

|
Problem w tym, że to nie tyle Płock wygrał z nami, co my przegraliśmy z Płockiem, bo my te bramki podawaliśmy im na tacy, tak, że nawet nie za bardzo mieli jak ich nie strzelić nawet jakby chcieli.
|
Zatem w sporcie nie liczy się to kto jest na wakacjach, ale umiejętności. Byliśmy słabi, dlatego dostaliśmy od drużyny, która się już urlopuje. Przypisywanie straty punktów drużynie, która jest na wakacjach to totalna głupota, a widzę, że tutaj jest to podawane jako najważniejsza sprawa.
Jak wytłumaczyć zatem remis Rakowa z Cracovia? Jedno walczą o historyczny tytuł, a drudzy o co?
Zejdźcie na ziemie bo się nie da czytać tych głupot o tym jaka drużyna będzie na wakacjach, a jaka nie będzie bo nijak ma się to do wyniku.