KOALIK napisał(a):

Błaszczykowski tego nie umiał wykorzystać, więc władze ligi i telewizja Canal pomogą. Oby.
|
Niech stracę , zacytuję KOALIKA
Zasadnicze pytanie - co będzie większe - chęć władz ligi i TV żeby Wisła została czy niechęć do Błaszczykowskiego ze strony sędziów i włodarzy innych klubów Ekstraklasy ?
Odnoszę wrażenie , że o ile przy ratowaniu Wisły wiele klubów Ekstraklasy ( władze tych klubów ) trzymało za nas kciuki tak dzisiaj te same osoby czują do Nas niechęć z wielu powodów ....no może poza Rakowem gdzie jest kumpel Brzęczka i Błaszczykowskich.
Jeżeli byłyby to czasy spółdzielni ( choć nie wykluczam , że jeszcze są

) to bylibyśmy pierwszym klubem przeciwko , któremu zostałaby ona założona. Przykre ale takie odnoszę wrażenie. Nikt nie lubi klubów w których są ciągłe płacze , że są krzywdzeni przez wszystkich naokoło i budowana jest oblężona twierdza... a do tego powoli zmierzamy niestety. Bardzo podobnie było z parchami za Probierza , wszystkich wk... tym ciągłym płaczem o sędziach, Varze, żonach sędziów itp.
Sędziowie to stety lub niestety też ludzie i uważacie , że taki sędzią nie puści stykowej sytuacji na korzyść przeciwnika Wisły mając na uwadze , że tutaj po meczu beształo się jego kolegów wcześniej ? Pomijam oczywiste błędy sędziowskie ale nad nimi wszyscy też po meczach przechodzą do porządku dziennego ...