Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#519
Stary 09.05.2022, 11:06
Ogólnie to ja nie jestem zwolennikiem Brzeczka, bo w trenerce to on nie ma żadnych sukcesów. I ja wiem, że jego dorobek punktowy jest żenujący, ale jednak w tych 13 jego meczach zrobiliśmy 1 wygraną i 7 remisów. Równie dobrze to większość z tych remisów przy niewielkiej dozie szczęścia i mniejszym pechu, to mogły być zwyciestwa i teraz byśmy piali z zachwytu.

Oczywiście ja wiem, że to tylko gdybanie i niestety jest jak jest, ale to obrazuje że niewiele brakowało do spokojnego utrzymania... chociażby z pół normalnego napastnika. I tutaj cała wina zarządu. Przypierdalanie się do Brzeczka jest niepoważne.
Odpowiedz cytując