Patryko napisał(a):

|
Przepraszam, nie zdawałem sobie sprawy z tego zapisu. Jakkolwiek to zabrzmi, to są pozytywy w przypadku spadku do I ligi - będzie można bezboleśnie rozstać się z ogórami pokroju Klimenta czy Skvarki.
|
Tak to jest niezaprzeczalny plus

Ale tez z korkami od szampana wstrzymam się bo co okienko była rewolucja , miało byc lepiej a było coraz gorzej. Tym bardziej , że środki nam pozwolą na jeszcze większe odpady niż kiedykolwiek .