|
W zasadzie to Wisła dalej ma dość łatwą przeprawę, żeby zapewnić sobie utrzumanie.. i to najlepiej obrazuje na jakim farcie jedzie Wisła od 3 lat, śmiejąc się śmierci w twarz, a kostucha wciąż bezradna w starciu z Wisłą.
Zagłębie przegrywa z Rakowem? Pewnie 9 na 10 ekspertów tak właśnie postawi. Potem Zagłębie gra w Poznaniu i nawet gdyby Amika przed tym meczem miała zapewnione mistrzostwo, to Amika będzie chciała z przytupem zakończyć sezon, grają u siebie, pełny stadion, feta, musi być wygrana, żeby całość współgrała.
No i co, nawet jak Wisła zremisuje z Radomiakiem i wygra z Wartą może się utrzymać. Też jest to do zrobienia, mimo, że nic się nie układało do tej pory.
Oczywiście i tak boisko zweryfikuje i cały plan hoy strzeli, ale wciąż są dość duże szanse (aż sam w to nie wierzę).
Podsumowując,
Wisła ma budżet na walkę o środek tabeli, a nawet więcej. I to najbardziej boli. Bo Wisla to nie jest klub na spadek do 1 ligi (finanse, frekwencja, zaplecze kibicowskie, rekordowa liczba sponsorów, największe zyski z dnia meczowego, 100% skyboxów sprzedanych, największe zyski ze sklepu klubowego, itd), ale przez tragiczną politykę sportową, niebawem może się tam znalezc. Choć jest to irracjonalne i absurdalne!
Ostatnio edytowane przez aNouc : 09.05.2022 o godz. 10:22.
|